Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

W miesiącu październiku odbył się szkolny konkurs „PORTRET MOJEGO NAUCZYCIELA”, w którym wzięło udział 83 uczniów naszej szkoły. Zadaniem dzieci było namalowanie lub narysowanie portretu wybranego nauczyciela. Jury miało nie lada wyzwanie, ponieważ wszyscy uczestnicy podeszli bardzo ambitnie do zadania. Do świetlicy szkolnej słynęło wiele ciekawych i kolorowych portretów dopracowanych pod każdym względem. Efekty pracy uczniów można było podziwiać podczas akademii z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej.

Wyniki konkursu prezentują się następująco:

W kategorii klas pierwszych:

I miejsce Natalia Cz. 1a

II miejsce Marta K. 1a

III miejsce Agata B. 1b

Wyróżnienia: Kamila M. 1a, Oliwia Ż. 1a, Elżbieta W. 1b

W kategorii klas drugich:

I miejsce Julia Ch. 2a

II miejsce Zosia H. 2b

III miejsce Wojtek M. 2a

Wyróżnienia: Marlena Ł. 2a, Rafał N. 2a, Oliwia P. 2c, Laura K. 2a

W kategorii klas trzecich:

I miejsce Zuzanna H. 3b

II miejsce  Natalia M. 3b

III miejsce Patryk G. 3b

Wyróżnienia: Emilia S. 3c, Sonia W. 3b, Bartek Cz. 3b, Julia N. 3b, Nikola M. 3b

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni. Dziękujemy za tak liczny udział i zaangażowanie. Zachęcamy do udziału w kolejnym konkursie organizowanym przez świetlicę szkolną.

/organizatorzy/

Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców naszej szkoły za ufundowanie nagród w konkursie.