Nabór do klas I na rok szkolny 2023/2024

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju ogłasza zapisy do klas I na rok szkolny 2023/2024.

Dokumenty o przyjęcie dziecka  do szkoły należy złożyć od 01 marca 2023 r. do 10 marca 2023 r. w godzinach od 7.00 do 15.00  w sekretariacie szkoły Goczałkowice-Zdrój, ul. Powstańców Śl. 3 budynek B ( dawne gimnazjum). W wyjątkowych sytuacjach elektronicznie  szkola@sp1goczalkowice.pl

Po analizie dokumentów rodzice potwierdzają podpisem wolę przyjęcia dziecka do szkoły. Oddziały zostaną utworzone według kolejności zapisów.

Ze względu na specyfikę nauki w szkole ( podział na grupy wf, grupy informatyki, grupy językowe), szkoła zastrzega sobie proporcjonalny rozkład chłopców i dziewczynek w każdym z oddziałów.

Wychowawcy wylosują swoje oddziały tradycyjnie w czerwcu.

W dniu 21 marca o godz. 16.15 zapraszamy rodziców z przyszłymi pierwszoklasistami  na Dzień otwarty szkoły połączony z informacjami Dyrektora, nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i specjalistów oraz zabawami dla najmłodszych.

Wszelkich informacji udziela sekretariat szkoły : szkola@sp1goczalkowice.pl

Lub telefonicznie 32 212 71 89

Uczniowie spoza rejonu będą przyjmowani zgodnie z procedurą ustaloną w Zarządzeniu Nr 0050/28 Wójta Gminy Goczałkowice- Zdrój z dnia 08 lutego 2023 r. Strona_1 – czytaj, Strona_2 – czytaj

Do pobrania:

Dokumenty dot. dziecka z rejonu szkoły

Dokumenty dot. dziecka spoza rejonu szkoły