Planowane wycieczki SKKT

W I semestrze 2017/2018 SKKT przy SP1 w Goczałkowicach-Zdroju planuje następujące wycieczki:

1. Wycieczka do Krakowa „Kraków – dawna stolice Polski”, która odbędzie się w dniu 4 listopada 2017 roku (sobota).
W programie:
– zwiedzanie dzielnicy Kazimierz z Synagogą Starą,
– Wawel (komnaty) lub Podziemne Muzeum Interaktywne,
– Wzgórze Wawelskie,
– Katedra,
– Kościół Mariacki,
– Rynek,
– Sukiennice,
– Collegium Maius,
– manufaktura słodyczy.
Wyjazd z Goczałkowic (zbiórka przed budynkiem szkoły) o godz. 6:45. Powrót około godz. 18:00-19:00.
Koszt: 115zł
Zapisy i wpłaty zaliczki (50zł) do 16 października 2017 roku.

2. Wycieczka na warsztaty plastyczne do Bębła (k/Kraków) do Fabryki Bombek i Ozdób Choinkowych w dniu 16 grudnia 2017 roku (sobota). Każdy uczestnik będzie mógł sam zaprojektować i pomalować bombkę, którą po wysuszeniu zabierze do domu. Możliwy będzie również zakup ręcznie malowanych bombek i ozdób w sklepie firmowy.
Wyjazd z Goczałkowic (zbiórka przed budynkiem szkoły) o godz. 6:40. Powrót około godz. 14:00-14:30.
Koszt: 50zł
Zapisy i wpłaty do 20 października 2017 roku.

Zainteresowani powinni odebrać zgodę dla rodziców u R. Gryzełko. Wpis na listę uczestników wymaga dokonania wpłaty. Podane terminy zapisów nie mogą zostać przekroczone ze względu na konieczność dokonania rezerwacji.