Pierwszy Dzień Wiosny

Z okazji pierwszego Dnia Wiosny Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najładniejszą Marzannę w szkole . Uczniowie mogli pracować w grupach bądź indywidualnie. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 21 marca. Specjalnie powołana komisja w składzie: p. dyrektor Eugeniusz Machoń, p. wicedyrektor Izabela Pryszcz-Wilczek, a także p. Gabriela Wrzoł oceniła, która Marzanna powinna nosić miano najładniejszej i tak:

I miejsce otrzymały  Alicja Wandzel i Amelia Rajda

II miejsce zajęły Angelika Fusek i Zofia Pasternak

III miejsce przyznano dla Weroniki Furman i Mireli Ciach

Uczennice: Ania Adamiec, Ania Białas, Karolina Świerkot, Ola Koczor, Patrycja Kopeć i Martyna Cabała  otrzymały dyplom za udział w konkursie, a także słodki poczęstunek.

Na koniec, razem z panem Dyrektorem  udaliśmy się na płytę boiska szkolnego w celu pożegnania zimy poprzez spalenie wszystkich Marzann. Atrakcją tejże imprezy był pokaz strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej z Goczałkowic-Zdroju, którzy skutecznie ugasili płonące Marzanny. Zachwytom dzieci nie było końca, dodatkowo każdy na koniec mógł zobaczyć jak wyposażony jest wóz strażacki, a także zasiąść za jego kierownicą. Dzień był bardzo udany, wszyscy świetnie się bawili i cieszyli z nadejścia wiosny.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem pragnie serdecznie podziękować panu Dyrektorowi, który umożliwił nam zorganizowanie tejże imprezy, a także naczelnikowi Straży Pożarnej z Goczałkowic-Zdroju.

Bogumiła Włoch