Bal karnawałowy klas 1-3

Tegoroczny bal przebierańców odbył się 23 stycznia. Wzbudził u najmłodszych uczniów naszej szkoły wiele radości. Odświętnie udekorowana kolorowymi balonami sala gimnastyczna stworzyła inspirujący do zabawy klimat, zmieniła się na te kilka lekcji w salę balową. Wśród uczestników trudno było rozpoznać zarówno uczniów jak i nauczycieli. Rodzice zadbali o wspaniałe stroje i przebrania, które umożliwiały wcielania się w ulubione postaci. Kostiumy budziły zaskoczenie i zachwyt. Prowadzący animatorzy zachęcali do  tańca przy skocznej muzyce, którą dzieci dobrze znały, a często nawet wtórowały jej, głośno śpiewając. Wszyscy świetnie się bawili. W przerwie zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia grupowe. Szczególne podziękowania należą się starszym kolegom z klas gimnazjalnych, którzy nie tylko służyli pomocą w przygotowaniach do balu ale także towarzyszyli im w trakcie zabaw.

Jolanta Szczygieł