MIKOŁAJ ISTNIEJE(naprawdę)…PRZYNAJMNIEJ W NASZEJ SZKOLE!

Dnia 6 grudnia jak co roku do naszej szkoły zawitał święty Mikołaj. Aby dzień ten był jeszcze wspanialszy uczniowie klasy 3c gimnazjum, pod opieką pani Joanny Kużdżał, postanowili przygotować kilka atrakcji dla młodszych kolegów i nie tylko. I tak w czasie każdej przerwy uczniowie mogli odwiedzić kilka stanowisk, na których czekały różne niespodzianki. W sumie organizatorzy przygotowali osiem takich miejsc, z których mógł skorzystać każdy uczeń, bez wyjątku.

Kolejnym stanowiskiem było „Santa Tube, czyli stanowisko muzyczne, na którym uczniowie mogli wybrać świąteczną piosenkę, która po chwili wybrzmiewała na szkolnych korytarzach. Niezmienną popularnością  wtym czasie cieszy się piosenka Mariah Carey – All I Want For Christmas Is You.

Oprócz wyżej wymienionych stanowisk można było wykazać się artystycznie. Uczniowie pisali listy do świętego Mikołaja, ozdabiali kartki świąteczne oraz kolorowali obrazki tematyczne.

Ostatnim stanowiskiem była „foto budka”, równie popularna jak konkurencje sportowe.  Uczniowie mogli zrobić sobie zdjęcie z różnymi zabawnymi ozdobami. Informujemy, że jeśli ktoś chce otrzymać takie zdjęcie w wersji elektronicznej prosimy zgłosić się do dziewczyn z 3c.

Do zabawy przyłączali się uczniowie zarówno młodsi jak i starsi. W tym dniu w naszej szkole można już było poczuć klimat świąt. Wszyscy byli zadowoleni i świetnie się razem bawili.

Hohoho…

Ewa Wrona (oczywiście z 3c)