Daily Archives: 12 listopada 2019

Żywa lekcja historii – spotkanie z ułanem

Szkolne obchody 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości uświetniło niecodzienne wydarzenie. W piątek 8.11.2019 r. na okazałym koniu o imieniu Syriusz na teren szkoły  przybył tato naszej uczennicy Zuzi, mieszkaniec Goczałkowic – Zdroju, a jednocześnie kawalerzysta Ochotniczego Szwadronu 3 Pułku Ułanów Śląskich pan Ryszard Hess.

Opublikowano w Newsy | Możliwość komentowania Żywa lekcja historii – spotkanie z ułanem została wyłączona

Nasza Niepodległa

Nasza Niepodległa – upamiętnienie odzyskania przez Polskę niepodległości Tak więc, rodacy! Wolności nam trzeba, zamiarom naszym sprzyjać będą nieba, nadejdzie chwila, chwila pożądana, że zegną wrogi przed Polską kolana!   W dniu 8 listopada społeczność szkolna upamiętniła 101. rocznicę odzyskania przez Polskę suwerenności.

Opublikowano w Newsy | Możliwość komentowania Nasza Niepodległa została wyłączona