Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Goczałkowicach – Zdroju

Pani Aleksandra Porwit
Pani Patrycja Ochman – Komendera

Regulamin Rady Rodziców – czytaj

Składka na rok szkolny 2019/2020 pozostaje bez zmian i wynosi 50 zł.

KONTO RADY RODZICÓW:

RADA RODZICÓW
PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1
W GOCZAŁKOWICACH ZDROJU
BANK SPÓŁDZIELCZY PSZCZYNA
NUMER: 67 8448 0004 0038 0115 3000 0001

Rada Rodziców informuje, że wysokość składki w roku  szkolnym 2018/2019 wynosi 50 zł.

Wpłaty można dokonać jednorazowo lub w ratach w czasie spotkań z wychowawcą u skarbnika trójki klasowej.

Oferta ubezpieczenia

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju kontynuując kilkuletnią współpracę z firmą ubezpieczeniową przedstawia Państwu ofertę ubezpieczenia szkolnego Naszych dzieci w 5 wariantach dostosowanych do różnego rodzaju Ich aktywności. W tym roku w związku z Państwa sugestiami z roku ubiegłego wszystkie formalności związane z wyborem ubezpieczenia można załatwić drogą elektroniczną Nadmienić należy, że ubezpieczenie nie jest obowiązkowe i jest to tylko Państwa decyzja czy dziecko będzie ubezpieczone.
Wszelkie formalności można załatwiać do dnia 30.09.2019r.

Uwaga!

Do końca października została przedłużona możliwość zawierania umów ubezpieczenia w ofercie z kodami.

Adam Maćkowski
Przewodniczący Rady Rodziców

Interrisk Sp nr 1 Goczałkowice oferta z kodami

PROCEDURA INTERRISK INTER UBEZPIECZENIE NNW DLA UCZNIOW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W Goczałkowicach