Nauczyciele

Grono Pedagogiczne od 1 września 2017 r.

Dyrektor szkoły mgr Beata Smolarek
Zastępca dyrektora mgr Agnieszka Niwińska

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

mgr Jolanta Szczygieł

mgr Joanna Furczyk

mgr Iwona Jóźwik

mgr Izabela Kowalska

mgr Elżbieta Beczała

mgr Renata Lejawka

mgr Halina Ślisz

 mgr Grażyna Kwaśny

Nauczyciele języka polskiego

 

mgr Beata Hanzlik

mgr Anna Kołacińska

mgr Monika Major

mgr Marcin Baster

mgr Honorata Dyduch

Nauczyciele biologii

mgr Jolanta Sobkowiak

Nauczyciel geografii

mgr Aleksandra Bartosik-Rajwa

Nauczyciel chemii

mgr Kamila Bienioszek

Nauczyciel fizyki

mgr Wacław Korzeniowski

Nauczyciele historii

mgr Agnieszka Jeruzel

mgr Ilona Szewczyk

Nauczyciele matematyki

mgr inż. Agnieszka Pala-Bałuch

mgr Monika Iskrzycka

mgr Gabriela Pająk

mgr  Iwona Wojciechowska-Dudka

mgr Dawid Zeman

Nauczyciel techniki

mgr Barbara Wąsik

mgr Wacław Korzeniowski

Nauczyciele informatyki

mgr Agnieszka Niwińska

mgr inż. Piotr Jarosz

Nauczyciele plastyki

mgr Ksenia Skipioł

Nauczyciele muzyki

mgr Gabriela Wrzoł

Nauczyciele wychowania fizycznego

mgr Krzysztof Kupper

mgr Eugeniusz Machoń

mgr Jarosław Firganek

mgr Piotr Dąbkowski

mgr Barbara Wąsik

mgr Sławosz Pękała

Nauczyciele gimnastyki korekcyjnej / terapia ruchowa

mgr Janusz Młodzik

mgr Barbara Wąsik

Nauczyciele religii

s. Katarzyna Gulczyńska

Sabina Szłapa

mgr Renata Gryzełko

 ks. Rafał Woźnica
Nauczyciel wiedzy o społeczeństwie

mgr Łukasz Hanke

Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

mgr Piotr Dąbkowski

Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie

mgr Renata Gryzełko

mgr Jolanta Sobkowiak

Nauczyciele języka angielskiego

mgr Maria Korzeniowska

mgr Anna Sławska

mgr Joanna Kużdżał

mgr Daniela Koczy

mgr Renata Matuszczak-Machała

 mgr Agnieszka Jeruzel

Nauczyciele języka niemieckiego

mgr Maciej Szpejna

mgr Katarzyna Michalik

Surdologopeda

mgr Anna Kubica

Pedagog szkolny

mgr Izabela Lemańska

Surdopedagog

Tyflopedagog

mgr Marlena Szeląg

Pedagog szkolny

mgr Marcela Kanafek-Lewandowska

Psycholog

mgr Aneta Lisiecka

Doradca zawodowy

mgr Łukasz Hanke

Wychowawcy świetlicy

mgr Katarzyna Kotas

mgr Gabriela Król

mgr Gabriela Wrzoł

mgr Magdalena Kozik-Orlicka

mgr Ksenia Skipioł

mgr Daria Antonik

Bibliotekarz

mgr Ilona Szweda

mgr Honorata Dyduch

Nauczycie

Fakultet muzyczny mgr Gabriela Wrzoł
Fakultet artystyczny – taniec mgr Gabriela Wrzoł
Fakultet artystyczny – plastyczny mgr Ksenia Skipioł
Fakultet artystyczny – grafika mgr Ksenia Skipioł

 

Comments are closed.