Autobus szkolny

Rozkład jazdy autobusu szkolnego

ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Trasa 1

Trasa 1A

Trasa 2

Przystanek

Godz.

Przystanek

Godz.

Przystanek

Godz.

Grzebłowiec Linde Gaz

7.05

Urząd Gminy

7.24

Letnia

7.00

Grzebłowiec Odnowa

7.08

Borowinowa

7.25

Rolna

7.05

Aleja I i II

7.10

Stawowa

7.26

Szkolna

7.08

Podlaska

7.14

Letnia

7.30

Lipowa

7.10

Szkolna koniec

7.15

Letnia- Brzozowa

7.32

Św. Anny

7.12

Szkolna sklepik

7.17

Brzozowa

7.36

Bór I

7.15

Kościół św. Anny

7.18

Lipowa – Kolejowa

7.39

Polna

7.16

SP nr 1

7.20

SP nr 1

7.45

Bór II

7.20

SP nr 1

7.25

 

    POWROTY 

Przystanek

Trasa 4

Trasa 5

Trasa 6

SP 1

12.45

13.50

14.10

Kościół św. Anny

12.47

13.52

Szkolna – sklepik

12.48

13.53

Jeziorna

12.50

13.55

Aleja I i II

12.52

13.57

Grzebłowiec

12.53

13.58

Grzebłowiec Linde

12.54

13.59

Podlaska

12.55

14.00

Szkolna Urząd Gminy

13.06

14.11

14.20

Borowinowa

13.07

14.12

14.22

Stawowa

13.09

14.14

14.24

Letnia

13.11

14.16

14.28

Brzozowa

13.13

14.18

14.29

Lipowa

13.17

14. 22

14.33

Przystanek

Trasa 6

Trasa 7

Przystanek

Trasa 8

SP1

14.45

15.40

SP 1

14.40

Szkolna Urząd Gminy

14.55

15.50

Bór II

14.47

Borowinowa

14.57

15.52

Polna

15.00

Stawowa

14.59

15.54

Bór I

15.03

Letnia

15.03

15.58

Brzozowa

15.04

15.59

Lipowa

15.08

16.03

Kościół św. Anny

15.11

16.07

Szkolna – sklepik

15.12

16.08

Jeziorna

15.14

16.10

Aleja I i II

15.16

16.12

Podlaska

15.17

16.13

Grzebłowiec

15.19

16.15

 

Comments are closed.