Autobus szkolny

Informujemy, że w związku ze zmianą przewoźnika od stycznia 2019 roku zmienia się rozkład dowozu uczniów do szkoły.

Trasa 1

Przystanek Godzina odjazdu
Grzebłowiec, Azaliowa 7.00
Grzebłowiec/ Odnowa – brama/ 7.05
Aleja I i II 7.07
Relaksowa 7.10
Szkolna koniec 7.12
Szkolna sklepik

 

7.15
Kościół św. Anny 7.18
SP1 7.22

 

Trasa 2

Przystanek Godzina odjazdu
Urząd Gminy – Przedszkole 7.26
Borowinowa 7.27
Stawowa 7.28
Letnia 7.32
Letnia – Brzozowa 7.33
Brzozowa – Róż 7.35
Brzozowa 7.37
Lipowa, Kolejowa 7.38
SP1 7.45

 

 

 

 

Powrót ze szkoły

Rozkład obowiązuje od stycznia 2019 r.

Comments are closed.