Autobus szkolny

 

TRASY PRZEJAZDÓW I GODZINY ODJAZDÓW

AUTOBUSA I BUSA SZKOLNEGO W ROKU

SZKOLNYM 2019/2020

  1. Linia nr 1 AUTOBUS

– Goczałkowice ul. Grzebłowiec Linde Gaz , Azaliowa 7.05

– Goczałkowice ul Grzebłowiec ( Odnowa-brama towar) 7.08

– Goczałkowice ul. Aleja liii 7.10

– Goczałkowice ul. Relaksowa 7.14

– Goczałkowice Szkolna początek 7.15

– Goczałkowice ul Szkolna sklepik 7.17

– Goczałkowice ul. Św. Anny 7.18

– Goczałkowice SP1 7.20

 

  1. Linia nr 1A AUTOBUS

– Goczałkowice ul. Urząd Gminy – Przedszkole 7.24

– Goczałkowice Borowinowa 7.25

– Goczałkowice ul. Stawowa 7.26

– Goczałkowice ul. Letnia 7.30

– Goczałkowice ul. Letnia – Brzozowa 7.32

– Goczałkowice ul. Brzozowa i Róż 7.34

– Goczałkowice ul Brzozowa 7.36

– Goczałkowice ul. Lipowa Kolejowa 7.39

– Goczałkowice SP I 7.45

 

  1. Linia nr 2 Bór, P — POJAZD BUS

-ul. Bór I 7.15

-ul. Bór II 7.20

– Szkoła Podstawowa nr 1 7.25

 

 

POWRÓT

Autobus
I kurs II kurs A II kurs B III kurs
Szkoła Podstawowa 13.45 14.45 15.35
Kościół św. Anny 13.50 14.47 16.03
Szkolna Sklepik 13.52 14.48 16.04
Szkolna Jeziorna 13.54 14.50 16.05
Osiedle Wodociągowe 13.56 16.07
Grzebłowiec 13.58 16.10
Relaksowa Kapliczka 14.02
Szkoła Podstawowa 14.55
Przedszkola / Urząd Gminy 14.10 14.58 15.47
Borowinowa 14.11 14.59 15.49
Stawowa 14.13 15.02 15.51
Letnia 14.15 15.04 15.53
Brzozowa 14.17 15.05 15.54
Brzozowa/Źródlana 14.18 15.07 15.55
Letnia 14.22 15.10 15.59
Szkoła Podstawowa 14.30 15.20

 

Bus
Szkoła Podstawowa 14.40
Rybaczówka 14.41
Bór II 14.43
Polna 14.56
Bór I 14.47
Osiedle Wodociągowe 14.54
Grzebłowiec 14.56

 

Comments are closed.