Podsumowanie szkolnego konkursu matematycznego

,,Łamigłówki mądrej główki” – październik

Kilka dni temu zakończyliśmy pierwszy ,,mini” konkurs ,,Łamigłówki szkolnej główki”.

Aż  25 uczniów złożyło propozycję rozwiązań opublikowanych zdań. Wśród uczestników biorących udział w konkursie na szczególne wyróżnienie zasługują uczniowie, którzy bezbłędnie rozwiązali październikowy zestaw zadań.

Są to: Alex Mrotek (4b), Kryspin Szweda (5a), Wiktoria Cholewa (5a), Jakub Rudziński (5b), Igor Nowak (5c), Sebastian Mędrzak(5c), Mikołaj Marchacz(5c), Patrycja Lazarek (5d), Paula Rakowska-Sissu(6b), Rita Bałuch (6c), Paulina Paszek (6c), Gabrysia Czerwionka (6c), Aleksandra Manowska (7B), Jowita Szweda (8a).

Wymienieni uczniowie otrzymują cztery punkty. Pozostali uczestnicy mogą sprawdzić wyniki u swoich nauczycieli matematyki. Wszystkim biorącym udział serdecznie gratulujemy i już zachęcamy do udziału w kolejnym konkursie  listopadowym.

I.W-D