Daily Archives: 17 października 2019

Uroczystość Święta Komisji Edukacji Narodowej

W Szkole Podstawowej nr 1  14 października przedstawiciele organu prowadzącego szkołę, nauczyciele, uczniowie oraz wszyscy ci, którym dobro oświaty jest bliskie sercu, wspólnie świętowali najważniejszy dla edukacji dzień – Święto Komisji Edukacji Narodowej.

Opublikowano w Newsy | Możliwość komentowania Uroczystość Święta Komisji Edukacji Narodowej została wyłączona

Podsumowanie szkolnego konkursu matematycznego

,,Łamigłówki mądrej główki” – październik   Kilka dni temu zakończyliśmy pierwszy ,,mini” konkurs ,,Łamigłówki szkolnej główki”. Aż  25 uczniów złożyło propozycję rozwiązań opublikowanych zdań. Wśród uczestników biorących udział w konkursie na szczególne wyróżnienie zasługują uczniowie, którzy bezbłędnie rozwiązali październikowy zestaw zadań.

Opublikowano w Newsy | Możliwość komentowania Podsumowanie szkolnego konkursu matematycznego została wyłączona