Dzień Otwarty Szkoły

Dnia 14.03.2019r. w naszej szkole odbyły się Dnia Otwarte dla uczniów, którzy  w roku szkolnym 2019/20 rozpoczną naukę w klasach pierwszych. Dzieciom towarzyszyli rodzice. Przybyłych gości powitała pani dyrektor Beata Smolarek. Następnie wszyscy obejrzeli przedstawienie Koła regionalnego. Po występie rodzice mogli zwiedzić szkołę, zapoznać się z całą ofertą jaką nasza placówka dysponuje.

Podczas zwiedzania szkoły na dzieci czekały różnego rodzaje  atrakcje (plastyczne, matematyczne, przyrodnicze, sportowe, kulinarne), a rodzice mieli możliwość porozmawiania z nauczycielami, pedagogiem, logopedą oraz pielęgniarką szkolną.

Zaproszeni goście  uczestniczyli w lekcjach przeprowadzonych przez nauczycieli. Mali goście wykazywali się dużym zaangażowaniem oraz pomysłowością podczas zajęć.

Dziękujemy rodzicom i ich pociechom za tak duże zainteresowanie pracą naszej szkoły.

fot. Martyna Hojka

Comments are closed.