Za nami wakacje …

dniu wczorajszym w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023\2024, któremu przewodniczyła pani dyrektor Beata Smolarek. Spotkanie dedykowane było w szczególności uczniom klas pierwszych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę ze szkołą oraz uczniom klas czwartych, przed którymi otworzył się kolejny etap edukacyjny. Pani dyrektor serdecznie przywitała dzieci i ich rodziców oraz przedstawiła nowych wychowawców. Natomiast uczniowie klas trzecich przedstawili program artystyczny, podczas którego zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne.

Najważniejszym punktem uroczystości było Pasowanie Siedmiolatków na Uczniów Szkoły  Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach – Zdroju. Jak tradycja nakazuje dzieci złożyły uroczyste ślubowanie, a pani Dyrektor symbolicznym ołówkiem sprawiła, że tradycji stało się zadość.

Po wakacyjnym wypoczynku wróciliśmy do szkolnych murów. Pełni nowych pomysłów, gotowi na nowe wyzwania i przygody meldujemy się na posterunku!