XVII Ogólnopolski Turniej w Koszykówce Dziewcząt

16 września w hali widowiskowo-sportowej w Pawłowicach rozegrany został XVII Ogólnopolski Turniej w Koszykówce Dziewcząt. Nasza reprezentacja złożona głównie z uczennic ( z rocznika 2010 i młodszy) zajęła czwarte miejsce. W turnieju wzięły udział bardzo silne kluby sportowe takie jak : GUKS Gwarek Pawłowice, TRS Siła Ustroń i zaprzyjaźniony MKS z Czechowic-Dziedzic. Nasze koszykarki rozegrały 3 spotkania zdobywając cenne doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje podczas zawodów szkolnych.Cały turniej wygrała reprezentacja gospodarzy GUKS z Pawłowic. Najlepszą zawodniczką zespołu SP1 z Goczałkowic została wybrana Oliwia Petelska z rocznika 2011 (szósta klasa). Naszą szkołę reprezentowały w tym turnieju: A.Ryguła, M.Leśniak, O.Niwińska, E.Czysz, N.Tychowicz, S.Widz, O.Sobiela, O.Petelska, M.Głąb, N.Czenczer, E.Mikołajec, P.Wysocka, K.Herma, J.Kramer. Funkcję trenera-opiekuna pełnili Piotr Dąbkowski i Sławosz Pękała.