Popołudnie w szkole

W miniony piątek w Szkole Podstawowej nr 1 odbyła się impreza środowiskowa pod hasłem Popołudnie w szkole. Rada Rodziców we współpracy z uczniami, nauczycielami oraz pracownikami administracji i obsługi zadbała o to, aby ten dzień był wyjątkowy pod każdym względem.

Wydarzeniu temu towarzyszyły liczne atrakcje. Najmłodsi mogli zagościć w kąciku charakteryzacji, gdzie czekały na nich kolorowe tatuaże, malowanie twarzy, plecenie warkoczyków oraz farbowanie włosów kolorowymi sprayami. Nie zabrakło również akcentów sportowych. W meczu piłki nożnej zmierzyli się ojcowie synów z ojcami córek. Natomiast w meczu koszykówki swoich sił spróbowały córki przeciwko matkom. A było o co walczyć, ponieważ nagrodą w tych starciach był Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach – Zdroju. Miłośnicy sportu mogli także wziąć udział w zajęciach fitness prowadzonych przez licencjonowanego instruktora. Nauczyciele świetlicy i nauczania wczesnoszkolnego przygotowali liczne gry i zabawy zręcznościowe. Dzieci i ich rodzice mogli spróbować swoich sił w takich konkurencjach, jak: ringo, przejdź po linie czy wystrzel piłkę. Męska część Rady Rodziców zadbała o przepyszny bufet w formie potraw z grilla. Z kolei mamy i babcie naszych uczniów upiekły przepyszne ciasta. Akcent artystyczny stanowiła wystawa w formie fotorelacji z Festiwalu Nauki.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia. Dziękujemy za ogromne zaangażowanie i nieocenioną pomoc. Wspólnie stworzyliśmy niezapomniany dzień pełen radości, zabawy i wspólnego świętowania. Dzień, który na długo zapadnie w naszej pamięci!