Dzień Dyni

W dniu 20.09.2022 w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dyni. W klasach 1-3, w tym dniu każdy uczeń ubrany był w kolory jesieni. Kolor pomarańczowy królował na korytarzach i pomimo tego, że to ostatni dzień lata w naszej szkole panowała ciepła, radosna atmosfera.

Dzięki twórczości dzieci i rodziców cała szkoła przyozdobiona została fantazyjnymi dyniami które przybrały bajeczną postać. Można było u nas zobaczyć dyniowe smoki, kaczki, lwy, sowy, pszczoły, lisy, a nawet karocę, statek piracki czy hokeistę. Zajęcia w tym dniu miały inny charakter. Były zabawy z balonami, dyniowe łamigłówki, gry pobudzające pamięć oraz puzzle. Każda klasa przygotowała piękne prace plastyczne które dodatkowo będą ozdabiać nasze sale ciesząc nasze oczy.

Dzień dyni stworzył w naszej szkole fantastyczną atmosferę, z całą pewnością łatwiej było nam wejść w ten jesienny czas z uśmiechem na twarzach. 

Comments are closed.