SPOTKANIE Z TRENERKĄ JUDO I JUJITSU AGNIESZKĄ CHLIPAŁĄ

30 września z okazji Dnia Chłopaka w świetlicy szkolnej na dzieci czekała miła niespodzianka.

Uczniowie klas młodszych mogli uczestniczyć w zabawach prowadzonych przez trenerkę judo i jujitsu panią Agnieszkę Chlipałę.

Trenerka od 12 lat pracuje z dziećmi. Przez 7 lat reprezentowała kadrę olimpijską w judo.

Największe jej medale to:

Dwa brązowe, zdobyte na Mistrzostwach Europy. Po sukcesach w judo wystartowała w jujitsu, gdzie zdobyła w roku 2004 złoty medal Mistrzostw Świata.

Trenerka opowiedziała dzieciom o historii judo – sztuce walki pochodzącej z Japonii.

Pokazała kilka technik samoobrony oraz zachęciła dzieci do aktywności fizycznej.

Zaprosiła również dzieci do zapisania się na zajęcia judo i jujitsu, które planowane są w naszej szkole.