Medalistka igrzysk olimpijskich w Szkole Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju

W dniu 7 października w Szkole Podstawowej nr 1 mięliśmy zaszczyt gościć  brązową medalistkę igrzysk olimpijskich w Tokio Justynę Iskrzycką.

Kajakarkę przywitała Pani dyrektor Beata Smolarek, która wręczyła jej pamiątkowe podziękowanie od społeczności szkoły

Justyna Iskrzycka jest wielokrotną medalistką mistrzostw świata oraz Europy juniorów i seniorów w kajakarstwie  ma na swoim koncie 9 złotych medali mistrzostw Polski.

Pani Justyna podczas spotkania z uczniami szkoły opowiedziała jak wygląda jej kariera sportowa, jak ważne jest dążenie do celu, jak trzeba radzić sobie z porażką. W spotkaniu z kajakarką uczestniczyły klasy: 8 D i 7 C oraz uczniowie klasy 5 C. Wszyscy mogli obejrzeć ważący 460 g brązowy medal olimpijski, sprawdzić wagę treningowego wiosła naszego Gościa, a także zadać pytania.

Na koniec nasi uczniowie mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z naszym wybitnym Gościem, każdy mógł dotknąć medalu olimpijskiego oraz otrzymać autograf.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w spotkaniu. Pani Justynie życzymy dużo zdrowia i dalszych sukcesów sportowych

Ze sportowym pozdrowieniem

Krzysztof Kupper