Ruch to zdrowie…

Nowy rok szkolny przywitaliśmy na sportowo. 2 września klasy drugie i trzecie brały udział w grach i zabawach ruchowych na hali. Dzieci świetnie się bawiły biorąc udział w turnieju piłki chińskiej oraz sprawnościowym torze przeszkód. Ponadto mogły wykazać się umiejętnym rzutem do celu z wykorzystaniem piłki siatkowej i ręcznej.

Natomiast 3 września uczniowie klas 4-8 brali udział w rajdzie szkolnym po Goczałkowicach. Każdy rocznik musiał przebyć inną trasę, na której miał do wykonania określone zadania. W trakcie rajdu dopisała nam wspaniała pogoda, a co za tym idzie, dobra zabawa.

Obie te imprezy były znakomitym wprowadzeniem w rok szkolny, którego mottem przewodnim jest hasło „Zdrowo i sportowo”.

Ze sportowym pozdrowieniem

Zespół wychowania fizycznego