Dziewczyny z SP w Goczałkowicach na podium 15 Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki Dziewcząt.

W niedzielę 19 września w hali widowiskowo-sportowej w Pawłowicach odbył się jubileuszowy turniej koszykówki dziewcząt z rocznika 2010 i młodszy z okazji 25 lecia klubu GUKS Gwarek. W zawodach uczestniczyły kluby sportowe m.in GUKS Gwarek Pawłowice, UKS SP 27 Katowice (dwa zespoły) oraz SP Goczałkowice-Zdrój. Nasza drużyna w każdym z meczów bardzo dzielnie walczyła, starając się stawić czoła prawdziwym zawodniczkom trenującym na co dzień w klubach koszykarskich. Ostatecznie nasze dziewczyny przegrały dwa spotkania. Trzeci mecz potraktowano towarzysko, ponieważ na turniej nie dojechały reprezentantki MOSM Katowice i trener UKS-u SP 27 z Katowic wystawił 2 zespół złożony ze starszych dziewczyn. Nasze koszykarki zdobyły w tym turnieju cenne doświadczenie oraz nabrały wielkiego apetytu na uprawianie koszykówki. Najlepszą zawodniczką z drużyny SP Goczałkowice została wybrana Emila Czysz z klasy Va. Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym dziewczynom życząc wytrwałości w treningach oraz wielu dalszych sukcesów sportowych.

Naszą szkołą reprezentowały: Emilia Czysz, Maria Leśniak, Oksana Niwińska, Adrianna Ryguła, Antonina Dzida, Julia Hodur, Emilia Wróbel, Aleksandra Dyduch, Nina Tychowicz, Lena Czerwińska, Emilia Mikołajec, Dominika Modzik

Trenerzy: Piotr Dąbkowski i Sławosz Pękała

Comments are closed.