SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W GOCZAŁKOWICACH

serdecznie zaprasza uczniów kl.1-3 do udziału w Konkursie Plastycznym „PORTRET MOJEGO NAUCZYCIELA” lub „PORTRET PRACOWNIKA NASZEJ SZKOŁY” .

CEL KONKURSU:

• rozwijanie inwencji twórczej dzieci,

• kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez popularyzowanie różnorodnych form plastycznych,

• czerpanie radości z procesu tworzenia

ORGANIZATOR: świetlica szkolna

REGULAMIN KONKURSU:

• Konkurs adresowany jest do dzieci klas 1-3.

• Technika wykonania pracy plastycznej: płaska (farby, pastele, kredki, węgiel, ołówek itp).

• Format prac plastycznych: A4.

• Każdy uczestnik konkursu wykonuje i oddaje tylko jedną pracę.

• Praca powinna zostać podpisana na odwrocie strony (imię i nazwisko dziecka oraz imię i nazwisko nauczyciela/pracownika z portretu)

• Na portrecie może występować wychowawca klasy, nauczyciel uczący danego przedmiotu lub pracownik naszej szkoły.

• Prace należy dostarczyć osobiście do świetlicy szkolnej (sala nr 2) do dnia 09.10.2021r.

• Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych dzieci i ich opiekunów oraz akceptację regulaminu.

• Przyniesione prace pozostają do dyspozycji organizatorów konkursu.

• Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21.10.2021r.

ZAPRASZAMY!