Walentynki 2021 w naszej szkole

„– Kubusiu, jak się pisze MIŁOŚĆ?
– Prosiaczku, MIŁOŚĆ się nie pisze, MIŁOŚĆ się czuje”.

Poniedziałek 15 lutego 2021 w naszej szkole upłynął w atmosferze miłości i przyjaźni, a wszystko to z okazji Walentynek. Mały Samorząd Uczniowski pod opieką Grażyny Kwaśny wraz z Paniami ze świetlicy zorganizował pocztę walentynkową. Uczniowie klas 1-3 cały tydzień napełniali skrzynkę walentynkową kartkami, serduszkami i drobnymi upominkami dla swoich przyjaciół. Skrzynka pękała w szwach.
Wszyscy z niecierpliwością czekali na dzisiejszy dzień, kiedy cztery słodkie amorki z klasy 1 c: Oliwka, Kamila, Antek i Karol rozdały wszystkie nadane przesyłki.  Amorki miały pełne ręce roboty.
Nie zabrakło oczywiście wyrazów sympatii pod adresem Pani Dyrektor Beaty Smolarek,  Pani Wicedyrektor Agnieszki Niwińskiej, nauczycieli oraz pracowników szkoły.
W tym dniu wszyscy ubrani byli z akcentem koloru czerwonego.
Dzieci zostały  obdarowane słodkim lizakiem w kształcie serduszka.
Pamiętajmy o tym, że każda okazja jest dobra, aby okazywać sobie serdeczność, życzliwość i ciepło.

Dzień Zakochanych przygotowały

D. Antonik, K. Kotas, G. Król,
G. Kwaśny, K. Skipioł, G. Wrzoł

Zapraszamy do galerii zdjęć.