Konkurs plastyczny „Co w trawie brzęczy, bzyczy i cyka” rozstrzygnięty!

W miesiącu maju odbył się konkurs plastyczny pt. „Co w trawie brzęczy, bzyczy i cyka” organizowany przez świetlicę szkolną. Pomimo wielu trudności i przeszkód związanych

z nauczaniem zdalnym uczniowie naszej szkoły po raz kolejny nie zawiedli! Do organizatorów wpłynęło 57 prac konkursowych. Wszystkie piękne, oryginalne i pomysłowe. Komisja miała nie lada wyzwanie, aby rozstrzygnąć konkurs i wyłonić miejsca na podium. Przy wyborze prac, jury kierowało się następującymi kryteriami:

• zgodność z tematem,

• praca dokończona,

• ciekawa technika,

• oryginalna kompozycja,

• użyte środki artystyczne.

Po wielogodzinnych naradach doszło do kompromisu i wyniki prezentują się następująco:

Kategoria klas I – III:

miejsce I: Adrianna R. kl. 3d, Aleksandra D. kl. 3b

miejsce II: Julia N. kl. 3b

miejsce III: Jakub H. kl. 3b, Kamil S. kl. 3b

wyróżnienia: Łucja Sz. kl. 2a, Liwia K. kl. 2c, Mateusz P. kl. 3b, Bartłomiej Cz. kl. 3b, Patryk G. kl. 3b, Kacper K. kl. 3b, Igor K. kl. 3b, Stanisław L. kl. 3b, Nikola M. kl. 3b, Natalia M. kl. 3b, Szymon P. kl. 3b, Daniel P. kl. 3b, Bartłomiej S. kl. 3b, Anna G. kl. 3b.

Kategoria klas IV – VIII:

miejsce I: Zuzanna M. kl. 6a, Weronika S. kl. 6d

miejsce II: Paulina P. kl. 6c

miejsce III: Hubert CH. kl. 6c

wyróżnienia: Artur K. kl. 6c, Jakub K. kl. 6c, Maria N. kl. 6a, Mateusz Ż. kl. 6d, Michał S. kl. 6d, Mikołaj Z. kl. 6d, Miłosz M. kl. 6c, Szymon K. kl. 6d, Zuzanna W. kl. 6a.

Z tego miejsca chcielibyśmy bardzo podziękować uczniom, którzy przy ogromie pracy związanej z nauką zdalną podjęli wyzwanie i wykonali pracę. Podziękowania należą się również rodzicom, którzy niejednokrotnie zachęcali i inspirowali do działania swoje pociechy. Wyniki tego przedsięwzięcia przeszły nasze najśmielsze oczekiwania a efekty pracy można podziwiać w naszej galerii.

Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród nastąpi podczas zakończenia roku szkolnego 2019\2020.

/Organizatorzy/