,,Łamigłówki mądrej główki” – grudzień

Podsumowanie szkolnego konkursu matematycznego

Za nami już trzeci  ,,mini” konkurs ,,Łamigłówek mądrej główki”. Tym razem w konkursie udział wzięło 28 uczniów, z czego aż 22 uczestników rozwiązało zadania bezbłędnie.  Są to: Alex Mrotek (4b), Piotr Niemczyk (4b), Kryspin Szweda (5a) Wiktoria Cholewa (5a), Zofia Mateja (5a), Jakub Rudziński (5b), Aneta Kubica (5b), Igor Nowak (5c),  Sebastian Mędrzak (5c), Mikołaj  Marchacz (5c), Wiktor Gandor (5c), Patryk Czylok (5d), Patrycja Lazarek (5d), Jagoda Wiśniewska (5d), Zuzanna Mateja (6a), Paula Rakowska-Sissuh (6b), Natalia Niemczyk (6b), Rita Bałuch (6c), Paulina Paszek (6c), Aleksandra Manowska (7b), Agata Kubica (7b), Jowita Szweda (8a).

Gratulujemy wszystkim pomysłów i trafnych rozwiązań. Informujemy, że kolejny, czwarty ,,mini” konkurs, odbędzie się po feriach, w lutym…

Już teraz serdecznie zapraszamy do dalszej zabawy 🙂