Bal karnawałowy klas 1-6

W dniu 15.01.2019r. odbył się w naszej szkole bal karnawałowy dla klas 1-6. Przed imprezą uczniowie klas 4-6 przygotowali barwne plakaty na temat karnawału.  Następnie wszyscy spotkali się na sali gimnastycznej, aby poprzez zabawę uczcić nadchodzący rok kalendarzowy. Konferansjerami imprezy byli Igor Świerczek i Grzegorz Machoń. Chłopcy świetnie wprowadzili młodszych kolegów w stan rozluźnienia, pokazując choreograficzne układy w tańcu dyskotekowym. Także uczniowie szkoły spisali się na medal. W ilości przebrań można się było pogubić – byli policjanci, żołnierze, wiedźmy, czarownice, cały zbiór bohaterów komiksu Marvela – czyli avengersi. Zabawa zakończyła się wspólnym tańcem z wychowawcami, którzy stali się na chwilę „lokomotywami” pociągu tanecznego.