Mikołajkowe Zawody Pływackie klas 3-8 , III Gim

12 grudnia o 8:00 na basenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach- Zdroju, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 Pani Beata Smolarek, rozpoczęła oficjalnie Mikołajkowe Zawody Pływackie klas od 3 szkoły podstawowej do 3 gimnazjalnej. Udział wzięło ponad 130 uczestników.

Uczniowie zostali podzieleni na kategorie wg roczników a także wg zasad Szkolnego Związku Sportowego, w celu selekcji pod zawody powiatowe, w których corocznie uczestniczy nasza szkoła.

Taki podział będzie bowiem obowiązywał na zawodach w roku szkolnym 2018/2019. Nasi pływacy mogli się zatem sprawdzić w zawodach, które śmiało można zaliczyć jako eliminacje do udziału w imprezie powiatowej.

Najlepszej trójce nagrody na podium wręczyła Pani Dyrektor gratulując serdecznie i dekorując zawodników pamiątkowym medalem i dyplomem.Dodatkowo każdy z uczestników otrzymał słodki upominek. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców o pomoc w tej inicjatywie.

Podziękowania kierujemy również w stronę kierownika Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Radosława Jelenia za udostępnienie basenu na czas zawodów a Pawłowi Kanikowi za obsługę fotograficzną. Wzorowa współpraca z GOSiREM w Goczałkowicach-Zdroju, pozwala nam realizować nasze projekty skierowane w stronę uczniów naszej szkoły jednocześnie podnosząc ich poziom sportowy a także uatrakcyjniać im funkcjonowanie w szkole.

Wyniki:

Styl grzbietowy dziewczyny

Rocznik 2003-2004

  1. Martyna Hojka 48,57
  2. Martyna Długosz 54,88
  3. Wiktoria Matula 1,11,89

Rocznik 2005-2006

  1. Jowita Szweda 38,94
  2. Patrycja Wróbel 49,43
  3. Agata Zipser 50,87

Rocznik 2007

  1. Katarzyna Białas 50,92
  2. Alicja Kużdżał 52,21
  3. Magdalena Korczyk 55,70

Rocznik 2008

  1. Emilia Dzida 53,62
  2. Gaja Iwan 59,76
  3. Michalina Hojka 1,03,15

Rocznik 2009 i młodsi

  1. Antonina Komendera 1,00,32
  2. Zuzanna Nowak 1,04,00
  3. Pola Swoboda 1,12,25

Styl grzbietowy chłopcy

Rocznik 2003-2004

  1. Kacper Englisz 36,12
  2. Tymoteusz Młodzik 42,33
  3. Rafał Cebula 43,95

Rocznik 2005-2006

  1. Filip Zembrzuski 41,36
  2. Maciej Suchodolski 42,90
  3. Maciej Michalski 48,16

Rocznik 2007

  1. Patryk Pojda 51,77
  2. Kacper Sosna 56,39
  3. Grzegorz Dzida 59,78

Rocznik 2008

  1. Jakub Skipioł 47,69
  2. Michał Góra 48,88
  3. Radosław Bolek 50,25

Rocznik 2009 i młodsi

  1. Oliwier Kania 45,33
  2. Mateusz Banasik 53,00
  3. Nikodem Kubański 58,66

Styl dowolny dziewczyny

 

Rocznik 2003-2004

  1. Patrycja Kozik 37,20
  2. Kaja Łaskawska 42,49
  3. Magdalena Słomka 50,40

Rocznik 2005-2006

  1. Karolina Kolon 33,97
  2. Jowita Szweda 35,01
  3. Patrycja Wróbel 40,01

Rocznik 2007

  1. Oliwia Machalica 43,81
  2. Alicja Kużdżał 45,08
  3. Magdalena Korczyk 47,64

Rocznik 2008

  1. Emilia Dzida 47,98
  2. Maja Skipioł 50,59
  3. Wiktoria Kanik 53,88

Rocznik 2009 i młodsi

  1. Lena Helik 49,46
  2. Kinga Gibas 56,13
  3. Antonina Komendera 57,87

Styl dowolny chłopcy

 

Rocznik 2003-2004

  1. Jakub Strządała 29,81
  2. Ryszard Górczak 35,81
  3. Rafał Cebula 40,05

Rocznik 2005-2006

  1. Filip Zembrzuski 34,19
  2. Tymoteusz Młodzik 35,45
  3. Maciej Michalski 38,58

Rocznik 2007

  1. Patryk Pojda 44,32
  2. Eryk Czub 45,90
  3. Adrian Kokot 51,99

Rocznik 2008

  1. Jakub Skipioł 42,58
  2. Radosław Bolek 47,56
  3. Michał Machna 55,96

Rocznik 2009 i młodsi

  1. Oliwier Kania 43,12
  2. Mateusz Banasiak 44,29
  3. Oliwier Czerwiński 47,70

Styl klasyczny dziewczyny

 

Rocznik 2003-2004

  1. Aleksandra Hyła 45,28
  2. Patrycja Kozik 50,83
  3. Maja Barczyk 55,40

Rocznik 2005-2006

  1. Natalia Maroszek 55,68
  2. Emilia Paszek 55,94
  3. Klaudia Odrobińska 58,32

Rocznik 2007

  1. Marta Włodek 59,92
  2. Paulina Paszek 1,04,53
  3. Aleksandra Przybylska 1,12,68

Rocznik 2008

  1. Marta Maroszek 59,06
  2. Maja Skipioł 1,00,17
  3. Wiktoria Kanik 1,04,48

Rocznik 2009 i młodsi

  1. Lena Helik 53,06
  2. Kinga Gibas 1,04,33
  3. Magdalena Głąb 1,14,50

Styl klasyczny chłopcy

 

Rocznik 2003-2004

  1. Ryszard Górczak 43,30
  2. Kacper Englisz 43,66
  3. Jakub Frątczak 48,27

Rocznik 2005-2006

  1. Maciej Suchodolski 46,23
  2. Maciej Kwapiński 46,33
  3. Marcel Helik 46,93

Rocznik 2007

  1. Szymon Kurzyca 55,24
  2. Eryk Czub 1,17,71

Rocznik 2008

  1. Ignacy Załucki 56,10
  2. Michał Góra 1,08,44

Rocznik 2009 i młodsi

  1. Oliwier Czerwiński 58,74
  2. Piotr Wojtylak 1,00,49
  3. Franciszek Blokesz 1,04,96

Styl motylkowy dziewczyny

 

Rocznik 2003-2004

  1. Aleksandra Hyła 40,67

Rocznik 2005-2006

  1. Karolina Kolon 38,99
  2. Milena Ogierman 50,98
  3. Anna Kozik 54,76

Rocznik 2007

  1. Milena Becher 1,25,00
  2. Emilia Głąb 1,37,71

Styl motylkowy chłopcy

 

Rocznik 2003-2004

  1. Jakub Strządała 33,37

Rocznik 2005-2006

  1. Marcel Helik 53,20

P.D.

Galeria zdjęć – zobacz

zdjęcia – Paweł Kanik

Comments are closed.