IX Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

„ŁOWIMY”  MŁODE TALENTY W PIŁCE NOŻNEJ

Z inicjatywy  Rady Rodziców działającej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach – Zdroju w dniu 4 grudnia 2018 r. na hali sportowej GOSiR –u odbył się już po raz dziewiąty Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej klas II i III. W rozgrywkach piłkarskich, które otworzyła Pani Dyrektor Beata Solarek wzięło udział 5 drużyn w tym 4 zespoły z klas drugich i 1 zespół z klasy trzeciej. Każda drużyna składała się z 6 zawodników plus 1 rezerwowy, grali systemem każdy z każdym. Kto wygrał otrzymywał 2 punkty, za zremisowanie 1 punkt, kto przegrał 0 punktów. Największą ilość punktów zdobyła klasa 3a, i otrzymała tytuł najlepiej grającej w piłkę nożną drużyny klas II i III w roku szkolnym 2018/2019. Zwycięzcy otrzymali złote medale. Drugie miejsce medalowe zajęła klasa 2c z 6 punktami a trzecie  klasa 2a z 4 punktami .

Organizatorzy wspaniałej sportowej imprezy szkolnej pragną podziękować Radzie Rodziców za nagrody. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy a uczniowie biorący udział  uzupełnili utracone kalorie słodkim poczęstunkiem. Dziękujemy pracownikom GOSIR-u za pomoc w przygotowaniu obiektu i przeprowadzeniu imprezy, oraz rodzicom i w wszystkim kibicom. Atmosfera, jaką wytworzyli na trybunach dodawała młodym zawodnikom „ skrzydeł”.