Dzień Otwarty Szkoły

Dnia 20 marca w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty w naszej szkole dla dzieci, które w roku szkolnym 2024/2025 rozpoczną naukę w klasach pierwszych i ich rodziców.

Przybyłych gości powitała pani dyrektor Beata Smolarek.

Następnie rodzice pod przewodnictwem nauczycieli udali się na zwiedzanie szkoły. Podczas spaceru po szkole, rodzice mogli zobaczyć najistotniejsze miejsca w naszej szkole, takie jak gabinet pielęgniarki, stołówka szkolna, świetlica oraz sale lekcyjne. W tym czasie nauczyciele udzielili wyczerpujących informacji dotyczących funkcjonowania naszej placówki.

Przybyłe dzieci zostały podzielone w małe grupy i wraz z nauczycielami udali się na różnego rodzaju zajęcia. Tam czekało ich wiele atrakcji. Wzięli udział w zajęciach kodowania z Edumatrixem, zabawy z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, logorytmiki, sportowych, plastycznych i świetlicowych. Mali goście bardzo chętnie brali udział we wszystkich przygotowanych aktywnościach.

Dziękujemy rodzicom i ich pociechom za tak duże zainteresowanie pracą naszej szkoły.

Comments are closed.