Szkolne Mikołajkowe Zawody Pływackie

14 grudnia w godzinach od 8.00-12.30 odbyły się Szkolne Mikołajkowe Zawody Pływackie.

W imprezie wzięło udział 82 uczniów z klas od 4-8. Zawody podzielone były na dwie części.

W pierwszej sesji porannej rywalizowali chłopcy. Od 10.45 pływały już same dziewczyny.

Uczestnicy mogli startować w dwóch wybranych przez siebie stylach pływackich oraz dodatkowo w sztafecie klasowej. Najlepsza trójka z każdego rocznika, otrzymała z rąk Pani dyrektor Agnieszki Niwińskiej pamiątkowy medal oraz dyplom. Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród oraz kierownikowi GOSiR Panu Radosławowi Jeleniowi za umożliwienie sprawnego przeprowadzenia zawodów. Wszystkim pływakom i pływaczkom gratulujemy sportowej postawy i bardzo dobrych startów.

Poniżej przedstawiamy wyniki zawodów w poszczególnych rocznikach:

Wyniki Mikołajkowych Szkolnych Zawodów Pływackich – czytaj