Sukces uczennic koła tanecznego Szkoły Podstawowej w Goczałkowicach-Zdroju i POPP

Uczennice SP1 w Goczałkowicach-Zdroju a zarazem uczestniczki koła tanecznego POPP zajęły I miejsce w III Międzyszkolnym Przeglądzie Układów Tanecznych, który odbył się 26 kwietnia w SP w Rudołtowicach. Gratulujemy sukcesu i życzymy wielu tak dobrych występów w przyszłości.

Podczas turnieju jury oceniało występy uczniów szkół podstawowych w kategorii klas

1-3 i 4-8.

Opiekunem koła tanecznego jest pani Gabriela Wrzoł-Wójcikiewicz.

Grupa zatańczyła w składzie: Lazarek Julia, Kramer Julia, Bolek Agata, Głąb Julia, Ziegler Paulina, Łypaczewska Marlena, Graca Laura, Yatsenko Julia, Lazarek Oliwia, Orłowska Karolina, Englisz Natalia.

W nagrodę za zdobycie I miejsca formacja taneczna otrzymała voucher na warsztaty taneczne.