Turniej szachowy

Ostatni tydzień roku szkolnego zakończył się mocnym akcentem szachowym. W szkole odbył się turniej szachowy, w którym mogły brać dzieci tylko z naszej szkoły. Można zatem uznać, że były to Mistrzostwa Szkoły. W kategorii chłopców z klas 5-8 bezkonkurencyjny okazał się Seweryn Suchodolski, który wygrał wszystkie swoje partie i zgromadził 7 punktów. Drugie miejsce zajął Radek Lip, a trzecie Mateusz Pala. Wśród starszych dziewcząt wygrała Liwia Konieczny, a wśród młodszych zatriumfowała pierwszoklasistka- Hania Miedziok. Ostra rywalizacja panowała wśród chłopców z klas 1-4. Tu zdecydowanie najlepszy był Bartosz Myrda, który wyprzedził Bartka Gibasa i Tomka Polewskiego. Dla wielu uczestników były to pierwsze poważne zawody szachowe, które z pewnością zaprocentują w przyszłym roku szkolnym i pozwolą na osiągnięcie większych sukcesów.