Pierwszy Dzień Wiosny

Do naszej szkoły Pani Wiosna w tym roku przyjechała rowerem.

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia, świat z dnia na dzień robi się kolorowy. 

21 marca to kolejna wyjątkowa data w kalendarzu Szkoły Podstawowej w Goczałkowicach- Zdroju.

Uczniowie klas 1-3 pożegnali zimę i przywitali wiosnę. Dzieci czekały na ten dzień z niecierpliwością, bo wiedzą, że w tradycji naszej szkoły Pierwszy Dzień Wiosny obchodzi się w niecodzienny sposób. Tego dnia wszystkie klasy 1-3 zaangażowały się w pełni w przygotowanie kolorowych gaików z którymi wybrały się na pierwszy wiosenny spacer przy dźwiękach akordeonu i skocznych wesołych piosenkach. Było bardzo kolorowo i wesoło. Do uroczystych obchodów dzieci zaprosiły Panią dyrektor Beatę Smolarek, oraz Panią wicedyrektor Agnieszkę Niwińską, które z radosnym uśmiechem dołączyły do nas, aby wspólnie pożegnać zimę i przywitać wiosnę. 

Zespół edukacji wczesnoszkolnej

 

 

Comments are closed.