ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

MSZA ŚW. na ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO i KATECHETYCZNEGO

dla uczniów naszej szkoły odbędzie się

1 września 2021 r. o godzinie 8.00 w kościele św. Jerzego.

Inauguracja roku szkolnego 2021/2022

1 września 2021

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w powiecie pszczyńskim, wytyczne dotyczące zachowania bezpieczeństwa i komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego oraz liczebność uczniów w naszej szkole (540 uczniów) inauguracja nowego roku szkolnego będzie przebiegała wg następującego harmonogramu:

  • Zapraszamy uczniów klas pierwszych z rodzicami na powitanie w szkole o godzinie 9.00 w hali GOSiRz zachowaniem obowiązujących zasad sanitarnych (maseczka, odstępy, dezynfekcja dłoni).
  • Klasy II spotkają się z wychowawcami o godzinie 9.00 przy wejściu do budynku A i z wychowawcami przejdą do swoich sal z zachowaniem obowiązujących zasad sanitarnych (maseczka, odstępy, dezynfekcja dłoni).

  • Klasy III spotkają się z wychowawcami o godzinie 8.30 przy wejściu do budynku A z zachowaniem obowiązujących zasad sanitarnych (maseczka, odstępy, dezynfekcja dłoni).

  • Uczniów klas IV-VIII zapraszamy na spotkania z wychowawcami w wyznaczonych salach o godzinie 9.00 – wejście do szkoły przez budynek A (klasy IV) oraz budynek B (klasy V-VIII) z zachowaniem obowiązujących zasad sanitarnych (maseczka, odstępy, dezynfekcja dłoni):

Comments are closed.