Lekcja w pokazowych ogrodach Kapias

W dniu 2 czerwca br. po raz kolejny w pięknych okolicznościach natury uczniowie klasy 5b wraz z opiekunami byli gośćmi w pokazowych ogrodach Kapias. Pani Katarzyna Kapias przygotowała wyjątkową lekcję w plenerze i ciekawie opowiadała o wielu gatunkach roślin oraz oprowadziła po kolorowych, przepięknych zakątkach ogrodu. Uczestnicy zajęć mogli z bliska zobaczyć, a nawet przytulić brzozy, poszukać w stawie rodziny zaskrońców, czy spróbować nie zabłądzić w korytarzach labiryntu. Lekcja zakończyła się słodką niespodzianką w postaci ciasta i lodów.

Pani Katarzynie Kapias przekazaliśmy okolicznościową pamiątkę, którą w imieniu Dyrektora, nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach – Zdroju złożyliśmy podziękowanie za współpracę, pomoc, życzliwość i wszelkie działania wspierające proces edukacyjny oraz wychowawczo – dydaktyczny w trudnym okresie pandemii.

Ksenia Skipioł