Kółko regionalne

W czerwcu tego roku, korzystając ze słonecznej pogody i pięknej scenerii, dzieci z kółka regionalnego mogły po raz ostatni zaśpiewać i zatańczyć wiązankę tańców śląskich.
Smutno rozstawać się z dziećmi, które w ciągu trzech lat mogły uświetnić swym występem uroczystości szkolne i imprezy środowiskowe.
Dziękujemy dzieciom za wytrwałość i chęć uczestniczenia w cotygodniowym spotkaniu kółka regionalnego, rodzicom za motywowanie swoich dzieci. Podziękowania kierujemy również panu Grzegorzowi Paszkowi i pani Danucie Abramowicz – Heczko, którzy wspierali nas swoimi pomysłami przy aranżacji programów artystycznych.

Jeszcze raz dziękujemy za trzy lata wspólnej pracy i życzymy słonecznego, zasłużonego wakacyjnego odpoczynku.

Zobacz film

Opiekunowie kółka : Katarzyna Sekta i Gabriela Król