Drodzy Rodzice,

Pan premier Mateusz Morawiecki przekazał dzisiaj  informację o konieczności zawieszenia zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII w okresie od 26.10.2020 do 08.11.2020.

Uczniowie drugiego etapu edukacyjnego (klasy IV-VIII) będą uczestniczyć w zajęciach metodą kształcenia na odległość w naszej szkole z wykorzystaniem szkolnej platformy edukacyjnej Moodle oraz aplikacji Microsoft Teams (Office 365).

Nauka dla uczniów klas I-III pozostaje bez zmian w szkole.

W związku ze zwiększoną absencją kadry pedagogicznej i uczniów apelujemy, aby w świetlicy, po lekcjach pozostawały dzieci nie dłużej, niż jest to konieczne i dotyczy aktywności zawodowej rodziców.

Szczegółowe ustalenia przekażemy Państwu po opublikowaniu aktu prawnego (rozporządzenia MEN regulującego pracę szkół w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19).

Beata Smolarek