Szanowni Rodzice, drodzy nauczyciele i pracownicy szkoły, kochani uczniowie

Od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W czwartek, 9 kwietnia i piątek, 10 kwietnia br. szkoły nie będą prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość, ani zajęć opiekuńczych (świetlicowych) dla uczniów.

W tym trudnym dla wszystkich okresie dziękuję za zrozumienie i wspólny wysiłek. Rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły, uczniom, którzy starają się odnaleźć w nowej sytuacji, wypełniać swoje obowiązki najlepiej jak potrafią i wytrwać mimo zmęczenia, pojawiających się problemów i kolejnych obostrzeń.

Nadchodzące Święta będą dla nas trudne. Zabraknie wspólnej radości. Mam nadzieję, że mimo obecnej nadzwyczajnej sytuacji, spotkamy się wkrótce w murach szkoły i szczęśliwie zakończymy rok szkolny.

Beata Smolarek