LEKCJE Z INTERNETU

Informacja dla uczniów i rodziców

W związku z Rozporządzeniem MEN z dnia 11 marca2020r w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

w naszej szkole zostało uruchomione nauczanie zdalne. Zgodnie z wytycznymi MEN nauczyciele przygotowują tematy na każdy dzień i dla każdego przedmiotu, a także propozycje materiałów, na bazie których można zdalnie poprowadzić zajęcia dla uczniów.
Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie
www.gov.pl/zdalnelekcje. Nauczyciele korzystają także z platformy epodreczniki.pl oraz pakietu materiałów od Centralnej Komisji Egzaminacyjnej dla ósmoklasistów. Wykorzystują także naszą szkolną platformę edukacyjną oraz bibliotekę multimedialną.

Proszę wszystkich uczniów o odpowiedzialne podejście do realizacji podstawy programowej z wykorzystaniem nowoczesnych technologii .

Beata Smolarek