Dzień Misia 2019

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka. Moda na misie nie przemija, bo „Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”. W związku z tym dzieci z klas
I – III naszej szkoły co roku obchodzą Dzień Pluszowego Misia.

29 listopada odbyła się impreza integracyjna, której motywem przewodnim był najbardziej znany miś – Kubuś Puchatek oraz jego przyjaciele. Tego dnia uczniowie przynieśli do szkoły swoje ulubione misie, które uczestniczyły z nimi w zajęciach.

Po wysłuchaniu programu artystycznego w wykonaniu klasy II a i III b, dzieci wzięły udział w quizie o Kubusiu Puchatku. Następnie zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego pod hasłem „Kubuś Puchatek i jego przyjaciele”. Technika wykonywania prac była dowolna. Jury oceniało pomysłowość, samodzielność oraz staranność i estetykę dzieł młodych twórców. Prac było naprawdę dużo, dlatego też trudno było ocenić i wybrać te najpiękniejsze. Pani Dyrektor wręczyła 11 nagród i 13 wyróżnień. Wystawę wszystkich prac można było zobaczyć na szkolnych korytarzach.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólne świętowanie i zapraszamy
w następnym roku.

fot. Rafał Michalik