Sukces piłkarzy naszej szkoły

17 kwietnia na boiskach w Kobiórze reprezentacja szkoły chłopców U-12 wygrała w znakomitym stylu etap powiatowy turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” tym samym awansując do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 10 maja na stadionie Śląskim w Chorzowie.
Turniej w Kobiórze rozpoczęliśmy pewnymi wygranymi w swojej grupie 5-1 z ZSP Ćwiklice, 7-0 z Leśnik Kobiór. Mecz półfinałowy wygraliśmy w równie pięknym stylu 6-1 za SP Wola. FINAŁ był tylko podsumowaniem znakomitej gry naszych zawodników, gdzie wygraliśmy z zespołem z Mizerowa 4-0. GRATULUJEMY!!!
zwycięski skład: Maksymilian P., Bartosz B., Robert P., Michał W., Franciszek Ch., Antoni Ch., Ignacy D., Aleksander Sz., Krzysztof K.

opiekunowie nauczyciele wychowania fizycznego:
Krzysztof Kupper
Jarosław Firganek

 

Comments are closed.