Szlachetna Paczka

Od dnia 13 listopada 2021 do 6 grudnia 2021 społeczność naszej szkoły (uczniowie, rodzice i wychowawcy) wspierali wybrane z bazy rodzin potrzebujące rodziny uczestnicząc w organizacji Szlachetnej Paczki.
Po tym terminie koordynatorzy R. Gryzełko i H. Dyduch wraz z rodzinami i rodzicami, którzy zobowiązali się do pomocy (A. i B. Rakowskie, J. Seel, K. Konieczny i G. Czerwińska) zapakowali prezenty dla dwóch rodzin.
W dniu 11.12.21 o 8:00 upominki (41 i 19 paczek) załadowane zostały do samochodu przez P. K. G. Czerwińskich oraz T. J. R. Gryzełko i odwiezione do magazynu, który w tym roku zorganizowany został w OSP Dziedzice w Czechowicach- Dziedzicach przy ulicy Barlickiego.
W imieniu obdarowanych rodzin, wolontariuszy – opiekunów rodzin, całego sztabu Szlachetnej Paczki, Dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 1 oraz koordynatorów szkolnych składamy podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję. BEZ WAS NIE UDAŁOBY SIĘ OSIĄGNĄĆ TEGO CO ZŁOŻYŁO SIĘ NA SUKCES TEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA.

Z wyrazami szacunku i życzeniami pogodnych, zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
R. G.