,,Wiosno, przybądź szybko do nas”

Pod takim hasłem w piątek 19 marca br. najmłodsi uczniowie naszej szkoły postanowili przywitać wiosnę i pożegnać zimę.

Klasy pierwsze układały rymowanki o wiośnie oraz ozdabiały małe sylwety Pani Wiosny w kolorowe barwy.

Klasy drugie pisały zaproszenia do wiosny, aby jak najszybciej rozgościła się w naszej szkole, domach i przyrodzie. Prace plastyczne przedstawiały postać Pani Wiosny. Były to plakaty wykonane w grupach za pomocą różnych ciekawych technik.

Uczniowie klas trzecich pisały listy do Wiosny oraz przygotowały kanapki z warzywnych nowalijek.

Dodatkową atrakcją tego dnia był występ dzieci z Kółka Regionalnego. Zespół w towarzystwie Marzanny zaśpiewał piosenkę.

Prace dzieci można było podziwiać na szkolnych korytarzach.

Mamy nadzieję, że po takich zachętach wiosna szybko do nas przyjdzie i pokaże swoje najpiękniejsze oblicze. Życzymy tego wszystkim!