II miejsce dla uczestników koła tanecznego Szkoły Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju i POPP

Uczniowie SP1 w Goczałkowicach-Zdroju a zarazem uczestnicy koła tanecznego POPP zajęli II miejsce w IV Międzyszkolnym Przeglądzie Układów Tanecznych, który odbył się 28 maja w SP w Rudołtowicach. Poziom wszystkich formacji tanecznych był bardzo wysoki, więc gratulujemy kolejnego sukcesu i życzymy dalszych udanych występów.

Podczas turnieju jury oceniało występy uczniów szkół podstawowych w kategorii klas

1-3 i 4-8.

Opiekunem koła tanecznego jest Pani Gabriela Wrzoł-Wójcikiewicz.

Grupa zatańczyła w składzie: Lazarek Julia, Kramer Julia, Lazarek Natalia, Bolek Agata, Głąb Julia, Ziegler Paulina, Łypaczewska Marlena, Graca Laura, Żemła Oliwia, Englisz Natalia, Hendzel Ewa, Czenczer Natalia, Olszak Amelia, Siuta Oliwier.

W nagrodę za zdobycie II miejsca formacja taneczna otrzymała medale, statuetkę oraz dyplom.

Występ grupy tanecznej będzie można jeszcze zobaczyć podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2023/2024 na hali sportowej GOSiR, serdecznie zapraszamy.