KOSZYKARKI Z GOCZAŁKOWIC Z AWANSEM DO ZAWODÓW REJONOWYCH!

22 lutego w hali „Goczuś” w Goczałkowicach rozegrane zostały Zawody Powiatowe SZS w koszykówce dziewcząt rocznik 2011-2012. Drugi raz z rzędu mistrzostwo Powiatu wywalczyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 z Goczałkowic. W rozgrywkach uczestniczyło pięć szkół podstawowych: SP 2 Pawłowice, SP Suszec, SP Czarków, SP Kobiór oraz obrońca tytułu SP 1 Goczałkowice-Zdrój. Od pierwszego meczu, w szeregach koszykarek z Goczałkowic, widać było ogromną mobilizację i koncentrację na zadaniu. Dziewczyny pewnie wygrywały swoje mecze walcząc od początku do końca o każdą piłkę. W swoim ostatnim decydującym starciu pokonały wysoko rówieśniczki z Pawłowic 35:2 potwierdzając swoją dominację w całym turnieju. Podczas trwania zawodów panował wspaniały doping ze strony uczniów i nauczycieli, który dodatkowo dodawał „paliwa” naszym zawodniczkom. Organizatorzy mogli pochwalić się również zatrudnieniem znanego i doświadczonego sędziego Pana Macieja Guzika, który oprócz doskonałej pracy jaką wykonał na boisku, potrafił również zainspirować dzieci i młodzież do uprawiania zawodu sędziego boiskowego. Bardzo się cieszymy z awansu na szczebel rejonowy i serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom życząc historycznego awansu do półfinału wojewódzkiego.

Dziękujemy Pani Dyrektor Beacie Smolarek za udział w tym wydarzeniu i wręczenie dyplomów kapitanom swoich zespołów. Dziękujemy również kierownikowi GOSiR Panu Radosławowi Jeleniowi i Jego załodze za pomoc w przygotowanie i włączenie się w przeprowadzenie zawodów.

Skład drużyny Szkoły Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju:

D.Młodzik(kapitan), O.Petelska, M.Głąb, P.Wysocka, E.Mikołajec, A.Rajwa , K.Setla, K.Setla, J.Żurek, M.Okręta, A.Bolek, N.Czenczer, K.Mizera, J.Kramer, J.Lazarek.

SP 1 Goczałkowice 18:10 SP Suszec

SP Kobiór 6:22 SP Czarków