Bal karnawałowy

W czwartek 11.01.2024 roku na korytarzach naszej szkoły od samego rana można było spotkać bajkowe postacie, księżniczki, wróżki, czarodzieje, jednorożce, byli też superbohaterowie, zwierzaki, a nawet owoce i warzywa. A to wszystko za sprawą fantastycznego wydarzenia, jakie miało w tym dniu miejsce, a mianowicie balu przebierańców. Tańcom i zabawom nie było końca. Na pięknie udekorowanej sali, w doborowym towarzystwie swoich koleżanek i kolegów, pod opieką swoich ukochanych pań dzieci wyruszyły statkiem w poszukiwaniu morskich przygód. Takiego karnawału nikt nie zapomni. Te kolorowe wspomnienia zostaną w naszych sercach na długo. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców oraz całemu gronu pedagogicznemu za pomoc w organizacji tego pięknego wydarzenia.