Walentynki 2022 w naszej szkole

Piątek 11 lutego 2021 w naszej szkole upłynął w atmosferze miłości i przyjaźni, a wszystko to z okazji Walentynek. Mały Samorząd Uczniowski pod opieką Grażyny Kwaśny wraz z Paniami ze świetlicy zorganizował pocztę walentynkową. Uczniowie klas 1-4 cały tydzień napełniali skrzynkę walentynkową kartkami, serduszkami i drobnymi upominkami dla swoich przyjaciół.
Wszyscy z niecierpliwością czekali na dzisiejszy dzień, kiedy dwa amorki z klasy 4, rozdały wszystkie nadane przesyłki.  Amorki miały pełne ręce roboty.
Nie zabrakło oczywiście wyrazów sympatii pod adresem Pani Dyrektor Beaty Smolarek,  Pani Wicedyrektor Agnieszki Niwińskiej, nauczycieli oraz pracowników szkoły.
Dzieci zostały  obdarowane słodkim lizakiem w kształcie serduszka.
Pamiętajmy o tym, że każda okazja jest dobra, aby okazywać sobie serdeczność, życzliwość i ciepło.

Dzień Zakochanych przygotowały

Mały Samorząd Uczniowski