Ogłoszenie Rady Rodziców

W związku z rozprzestrzeniającym się wirusem Covid 19 w Naszym regionie oraz rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną w Naszej miejscowości zwracam się do Państwa z inicjatywą przeprowadzenia zbiórki na rzecz placówek medycznych.
W tym celu podaję nr subkonta Rady Rodziców gdzie można wpłacać dobrowolne kwoty.
Bank Spółdzielczy w Pszczynie nr 13 8448 0004 0038 0115 3000 0003.
Zebrane pieniądze zostaną w całości wykorzystane na zakup środków ochrony osobistej oraz środków dezynfekcyjnych.
Ponadto planujemy część zebranej kwoty przeznaczyć na zakup środków ochrony dla Naszej Szkoły, które zostaną wykorzystane przy egzaminie klas 8 oraz w szkole gdy zajęcia zostaną wznowione.
W przypadku chęci przekazania przez Państwa darów rzeczowych z uwagi na wyłączenie części Szkoły do dnia 5 czerwca 2020 r proszę o kontakt telefoniczny (Adam Maćkowski 502-393-473 ).

Za okazane wsparcie z góry dziękuję.

Przewodniczący Rady Rodziców Adam Maćkowski