Wizyta uczniów w Teatrze Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana

We wtorek, 24 września, uczniowie naszej szkoły mieli wyjątkową okazję odwiedzić Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana w Bielsku-Białej. To jedno z najważniejszych miejsc na teatralnej mapie Polski, znane z niezwykłych spektakli, które łączą tradycję teatru lalek z nowoczesnymi formami wyrazu.

Podczas wizyty uczniowie obejrzeli spektakl pt. „Koziołek Matołek w Afryce”, który przeniósł ich w barwny i pełen przygód świat podróży tytułowego bohatera. Przedstawienie dostarczyło młodym widzom nie tylko dużo śmiechu i zabawy, ale także wielu wartościowych lekcji o odwadze, przyjaźni i otwartości na różnorodność.

Wizyta w teatrze była dla uczniów niezapomnianym doświadczeniem, które z pewnością rozbudziło ich zainteresowanie sztuką i teatrem. Mamy nadzieję, że to nie ostatnia taka wyprawa!