Międzynarodowy Dzień Kropki w naszej szkole!

W naszej szkole 16 września, w poniedziałek, świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki! Był to wyjątkowy dzień, który na całym świecie obchodzony jest 15 września. Międzynarodowy Dzień Kropki został ustanowiony, aby pobudzać kreatywność, odwagę i współpracę. To święto, które jednoczy zarówno dzieci, jak i dorosłych, zachęcając do wspólnego działania i twórczego myślenia.

Tego dnia w naszej szkole wszyscy ubrali się w rzeczy z kropkami! Były grochy małe, duże, kolorowe i jednobarwne – każdy strój z kropkami okazał się idealny. Chcieliśmy, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy i kropkowany, i tak się stało! Wszędzie, gdzie się obejrzeliśmy, były kropki – na ubraniach, w dekoracjach i naszych działaniach. Była to doskonała okazja do wspólnej zabawy i twórczości.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział w tym dniu pełnym radości i kreatywności! Razem sprawiliśmy, że nasza szkoła stała się tego dnia prawdziwie kropkowanym miejscem.